niedziela, 17 marca 2013

5.


Hello :) W końcu trochę czasu na odpoczynek, brakowało mi tego. Ostatni tydzień jak najlepszy, wczoraj na spontanie klub, trochę się popiło ale też bez przesady. Było bardzo dobrze. Tydzień temu 18nastka dziewczyn, najlepsza wixa :> Mam trochę fot, ale nie wyjściowe bardzo są, więc ich nawet nie wstawiam :DD Jutro znowu poniedziałek i byle do piątku. W czwartek raczej robię sobie wolne, w końcu dzień wagarowicza a co najważniejsze 1 dzień wiosny!! W końcu :D Mam nadzieję, że razem z tą kalendarzową datą, ukaże się ona za oknem.. Mam dość już tego śniegu, ughh.. Właśnie sobie słucham płyty Mariki, więc wstawiam jej nutkę. Pozdro!


















środa, 6 marca 2013

4.

muzyka : you got the love (the xx remix)

Yo. Nie mam komputera, zepsuł sie no bywa! To sie stało wczoraj a do tego zbił mi sie ekran w telefonie, bardzo miło.. Uważam ze już gorszego dnia nie może być niż 5 marzec. No nic, teraz trzeba zbierać kasę i wszystko ponaprawiac :( muszę zrezygnować przez miesiąc ze swoich wydatków na inne rzeczy.. Mam nadzieje, ze na Wielkanoc coś dostanę! Jeszcze dwa dni i dobra impreza sie szykuje, mam nadzieje ze tez taka będzie.. Pora zapomnieć na chwile o tym wszystkim co sie działo w ostatnich dniach..

































sobota, 2 marca 2013

3.



Witam w ten piękny, słoneczny dzień. Też już czujecie wiosnę ? Ja już dzisiaj porzuciłam kurtkę zimową i wskoczyłam w skórę, a co! Myślałam, że jak wyjdę to będzie mi zimno, ale było idealnie. Wstawiam kilka fot i idę oglądać 90210 :)








czwartek, 28 lutego 2013

2.


Siema! Nie wiem czy w ogóle ktoś czyta tego bloga, ale w końcu każdy zaczyna od ''zera''. No mniejsza o to. Dzisiaj jak zwykle spóźniłam się na pierwszą lekcję, to już jest chyba u mnie tradycja. Na polskim pani pytała więc ominęło mnie to. Następnie dwa okienka, nie miałam dwóch matematyk (życie czasami jest piękne) wykorzystałam ten czas na ogarnięcie słówek na angielski na kartkówkę ale pani jednak jej nie zrobiła.. Na koniec francuski, który jak zwykle był tak bardzo ''interesujący''. Złapała mnie z dziewczynami głupawka, norma. Niedawno zjadłam pyszne pierogi, na które już miałam ochotę od rana i czekam teraz na pierwszą miłość. O 19 jak co dzień idę biegać później brzuszki. Muszę jeszcze ogarnąć jakieś ćwiczenia na płaski brzuch, więc jak macie jakieś ciekawe to napiszcie w komentarzu, będę mega wdzięczna. Wstawiam trochę fot z dzisiaj i inspiracyjne :)
 
Marta i Kasia / francuski

Marta jako sexi kocica / francuski



moje dzisiejsze loczki. związałam w kitkę bo nie wyszły...



przeraziłam się jak to zobaczyłam... musiałam uwiecznić zdjęciem