sobota, 2 marca 2013

3.



Witam w ten piękny, słoneczny dzień. Też już czujecie wiosnę ? Ja już dzisiaj porzuciłam kurtkę zimową i wskoczyłam w skórę, a co! Myślałam, że jak wyjdę to będzie mi zimno, ale było idealnie. Wstawiam kilka fot i idę oglądać 90210 :)








2 komentarze:

  1. też chciałam wczoraj założyć skórę, ale jednak jest jeszcze trochę za zimno :) mam dość już zimy, ciężkich kurtek, szalików, czapek....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No wczoraj było zimno, ale za to dzisiaj pięknie ! :) też mam już tego dość..

      Usuń