też chciałam wczoraj założyć skórę, ale jednak jest jeszcze trochę za zimno :) mam dość już zimy, ciężkich kurtek, szalików, czapek....
No wczoraj było zimno, ale za to dzisiaj pięknie ! :) też mam już tego dość..
też chciałam wczoraj założyć skórę, ale jednak jest jeszcze trochę za zimno :) mam dość już zimy, ciężkich kurtek, szalików, czapek....
OdpowiedzUsuńNo wczoraj było zimno, ale za to dzisiaj pięknie ! :) też mam już tego dość..
Usuń