Hello :) W końcu trochę czasu na odpoczynek, brakowało mi tego. Ostatni tydzień jak najlepszy, wczoraj na spontanie klub, trochę się popiło ale też bez przesady. Było bardzo dobrze. Tydzień temu 18nastka dziewczyn, najlepsza wixa :> Mam trochę fot, ale nie wyjściowe bardzo są, więc ich nawet nie wstawiam :DD Jutro znowu poniedziałek i byle do piątku. W czwartek raczej robię sobie wolne, w końcu dzień wagarowicza a co najważniejsze 1 dzień wiosny!! W końcu :D Mam nadzieję, że razem z tą kalendarzową datą, ukaże się ona za oknem.. Mam dość już tego śniegu, ughh.. Właśnie sobie słucham płyty Mariki, więc wstawiam jej nutkę. Pozdro!
niedziela, 17 marca 2013
5.
Hello :) W końcu trochę czasu na odpoczynek, brakowało mi tego. Ostatni tydzień jak najlepszy, wczoraj na spontanie klub, trochę się popiło ale też bez przesady. Było bardzo dobrze. Tydzień temu 18nastka dziewczyn, najlepsza wixa :> Mam trochę fot, ale nie wyjściowe bardzo są, więc ich nawet nie wstawiam :DD Jutro znowu poniedziałek i byle do piątku. W czwartek raczej robię sobie wolne, w końcu dzień wagarowicza a co najważniejsze 1 dzień wiosny!! W końcu :D Mam nadzieję, że razem z tą kalendarzową datą, ukaże się ona za oknem.. Mam dość już tego śniegu, ughh.. Właśnie sobie słucham płyty Mariki, więc wstawiam jej nutkę. Pozdro!
środa, 6 marca 2013
4.
muzyka : you got the love (the xx remix)
Yo. Nie mam komputera, zepsuł sie no bywa! To sie stało wczoraj a do tego zbił mi sie ekran w telefonie, bardzo miło.. Uważam ze już gorszego dnia nie może być niż 5 marzec. No nic, teraz trzeba zbierać kasę i wszystko ponaprawiac :( muszę zrezygnować przez miesiąc ze swoich wydatków na inne rzeczy.. Mam nadzieje, ze na Wielkanoc coś dostanę! Jeszcze dwa dni i dobra impreza sie szykuje, mam nadzieje ze tez taka będzie.. Pora zapomnieć na chwile o tym wszystkim co sie działo w ostatnich dniach..
Yo. Nie mam komputera, zepsuł sie no bywa! To sie stało wczoraj a do tego zbił mi sie ekran w telefonie, bardzo miło.. Uważam ze już gorszego dnia nie może być niż 5 marzec. No nic, teraz trzeba zbierać kasę i wszystko ponaprawiac :( muszę zrezygnować przez miesiąc ze swoich wydatków na inne rzeczy.. Mam nadzieje, ze na Wielkanoc coś dostanę! Jeszcze dwa dni i dobra impreza sie szykuje, mam nadzieje ze tez taka będzie.. Pora zapomnieć na chwile o tym wszystkim co sie działo w ostatnich dniach..
sobota, 2 marca 2013
3.
Witam w ten piękny, słoneczny dzień. Też już czujecie wiosnę ? Ja już dzisiaj porzuciłam kurtkę zimową i wskoczyłam w skórę, a co! Myślałam, że jak wyjdę to będzie mi zimno, ale było idealnie. Wstawiam kilka fot i idę oglądać 90210 :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




































