środa, 6 marca 2013

4.

muzyka : you got the love (the xx remix)

Yo. Nie mam komputera, zepsuł sie no bywa! To sie stało wczoraj a do tego zbił mi sie ekran w telefonie, bardzo miło.. Uważam ze już gorszego dnia nie może być niż 5 marzec. No nic, teraz trzeba zbierać kasę i wszystko ponaprawiac :( muszę zrezygnować przez miesiąc ze swoich wydatków na inne rzeczy.. Mam nadzieje, ze na Wielkanoc coś dostanę! Jeszcze dwa dni i dobra impreza sie szykuje, mam nadzieje ze tez taka będzie.. Pora zapomnieć na chwile o tym wszystkim co sie działo w ostatnich dniach..

































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz