Hello :) W końcu trochę czasu na odpoczynek, brakowało mi tego. Ostatni tydzień jak najlepszy, wczoraj na spontanie klub, trochę się popiło ale też bez przesady. Było bardzo dobrze. Tydzień temu 18nastka dziewczyn, najlepsza wixa :> Mam trochę fot, ale nie wyjściowe bardzo są, więc ich nawet nie wstawiam :DD Jutro znowu poniedziałek i byle do piątku. W czwartek raczej robię sobie wolne, w końcu dzień wagarowicza a co najważniejsze 1 dzień wiosny!! W końcu :D Mam nadzieję, że razem z tą kalendarzową datą, ukaże się ona za oknem.. Mam dość już tego śniegu, ughh.. Właśnie sobie słucham płyty Mariki, więc wstawiam jej nutkę. Pozdro!
niedziela, 17 marca 2013
5.
Hello :) W końcu trochę czasu na odpoczynek, brakowało mi tego. Ostatni tydzień jak najlepszy, wczoraj na spontanie klub, trochę się popiło ale też bez przesady. Było bardzo dobrze. Tydzień temu 18nastka dziewczyn, najlepsza wixa :> Mam trochę fot, ale nie wyjściowe bardzo są, więc ich nawet nie wstawiam :DD Jutro znowu poniedziałek i byle do piątku. W czwartek raczej robię sobie wolne, w końcu dzień wagarowicza a co najważniejsze 1 dzień wiosny!! W końcu :D Mam nadzieję, że razem z tą kalendarzową datą, ukaże się ona za oknem.. Mam dość już tego śniegu, ughh.. Właśnie sobie słucham płyty Mariki, więc wstawiam jej nutkę. Pozdro!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz