Halo :) Założyłam tego bloga w sumie z nudów.. postanowiłam że będę tutaj dodawała swoje zdjęcia, obrazki z internetu (inspiracje), ulubioną muzykę no i będę opowiadała o swoim dniu. Może coś jeszcze, ale to się okaże. Mam nadzieję, że ten blog jakoś się rozkręci bo zazwyczaj po paru dniach odechciewa mi się prowadzenia czegokolwiek :p
To na początek się przedstawię.
Nazywam się Martyna i w tym roku mam 18stkę.
To chyba tyle, od następnego posta zacznę dodawać konkrety.